BG EN

Французойка инсценира отвличането си заради втори любовник

ШАРЕН СВЯТ

Французойка инсценира отвличането си заради втори любовник

10193
на 14.11.2017
Французойка инсценира отвличането си заради втори любовник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шестмесечна условна присъда и 5000 евро глоба отнесе 25-годишна французойка, която инсценира собственото си отвличане, за да се отърве от един и да отиде при втори любовник.

препоръчано

Младата активистка на крайно десния „Национален фронт” Санди Гаяр е от южния град Менд. Тя е разделена със съпруга си и живее в съседното градче Рютор дьо Рандон с друг мъж.

Гаяр обаче прибягнала до хитрост, за да се срещне с трети мъж. Тя изпратила на мъжа, с когото живее, съобщение, че е отвлечена и е затворена в багажника на черна кола. Той веднага се обадил в полицията и започнало издирването.

В него участвали на 50 войници и хеликоптер. В продължение на 24 часа те претърсили целия район.

Изненадващо Гаяр се появила сама и твърде спокойно разказала, че похитителите й решили да я пуснат. Разказът й обаче преливал от несъответствия, предаде БГНЕС.

Накрая Гаяр признала, че новият й любовник не е замесен в измамата.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 90
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК