ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Убиецът на Анита от Перник ще лежи само 20 г., отмениха доживотната му присъда
ГОРЕЩА ПРОГНОЗА! Доц Стойчо Стоев: Нищо чудно ГЕРБ заради загубата да извадят кандидат и да спечелят президентските избори
Евгени Петров разката фамилията на политическите партизани от ППДБ и всички плоскоземци след последните разкрития по случая "Петрохан"
Доцент от БАН с АНАЛИЗ: Радев е сред най-разпознаваемите политически фигури у нас. Очакванията са за пълен мандат
НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ?! Лъсна поредното сигурно доказателство, че "педо*илската партийна ППДБ секта са се изпраскали и застреляли..."
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Контратерористичният отдел на френската полиция е убеден, че е предотвратил „неизбежен” атентат в Кот д’Азюр, който е бил планиран от завърнал се от Сирия мъж, предаде AFP, позовавайки се на анонимен източник.
препоръчано
Убеждението на френската полиция се дължи на откритите на 17 февруари 900 грама експлозиви в сграда в Мандельо ла Напул, близо до Кан. В сградата е живял 23-годишен мъж, който е бил арестуван няколко дни по-рано. Той е свързан с разбита през 2012 година ислямистка мрежа.
2605 евро достигна средната работна заплата в Кипър
4435
преди 1 часа
Путин: Западното господство свърши
12720
преди 2 часа
Орбан предлага да се оттегли от ръководството на партия ФИДЕС
6045
преди 2 часа


