BG EN

Френски пенсионер пукнал 2200 гуми на неправилно паркирали коли

Европа

Френски пенсионер пукнал 2200 гуми на неправилно паркирали коли

3580
на 26.03.2013
Френски пенсионер пукнал 2200 гуми на неправилно паркирали коли
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френски пенсионер бе арестуван в източния град Вилебран, пише Блиц.рс.

Полицията е задържала 59-годишния мъж с ножица в ръце, готвещ се да нареже гумите на автомобил. При обиск в дома на пенсионера служителите на реда открили шест тетрадки. В тях е имало списък с 2200 регистрационни номера на неправилно паркирали коли. Пред полицаите мъжът е посочил, че му е писнало всички да нарушават закона и решил да въздаде правосъдие.

препоръчано

Собствениците на пострадалите от действията на отмъстителния пенсионер коли обаче се крият, защото са заплашени от солени глоби.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК