ГОРЕЩО
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Политика
Хакнаха сайта на Министерството на правосъдието и сайта на НС, "Анархистите" удрят БСП
27397
на 24.11.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хакерите, представящи се като "АНАРХИСТИТЕ", хакнаха сайта на Министерството на правосъдието и сайта на Народното събрание!
препоръчано
В специално съобщение, разпространено до медиите, те информираха, че са започнали атака срещу сайта на министерството на правосъдието и сайта на народното събрание! Подателят е анонимен прясно създаден мейл - [email protected].
"Здравейте, липсвахме ли ви? Днес от 14:30ч. ще ударим сайта на БСП, отново! Г-жо Радева, купихте ли си рокля? #An4rchy #АНАРХИСТИТЕ". Мейл с този текст бе изпратен по-рано днес. Преди минути представящите се за "Анархистите" заявиха, че ще ударят и сайта на Народното събрание.
КТ "Подкрепа" отбелязва 37 години от създаването си
302
преди 2 минути
Чакат се оставки след ШЕСТТЕ ТРУПА в психо трилъра "Петрохан"
305148
преди 2 часа


