ГОРЕЩО
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
КОЙ ПЛАЩА МАСРАФА? ППДБ пак разпъват техника за стотици хиляди на площада поред парламента (СНИМКИ)
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина първият двукратен олимпийски шампион по борба Боян Радев
СМЯХ В ЗАЛАТА: Пусни Тиктока, да чуем Кокора - ето за какво още трябва да протестират пепеците
"АЗ СЪМ БЕЗПРЕКОСЛОВНО ЛУД!": Ето я цялата истина за обезумелия Радостин Василев, лъснала чрез съдебно-психиатрична експертиза (ДОКУМЕНТИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Хисаря иззе 70 литра алкохол от пътуващ търговец. Безакцизната стока била открита в хотелска стая. При извършена проверка от полицейски служители в хотелска стая в Хисаря, наета от 48-годишен мъж от разградското село Веселец, униформените служители установили, че мъжът държи акцизни стоки без бандерол.
препоръчано
От помещението са иззети 28 пластмасови туби с различна вместимост и съдържание. Установено е, че в съдовете е съхранявана 50 литра ракия, 10 литра водка и 10 литра мастика. По случая е започната предварителна проверка за установяване на данни за престъпление по чл 234 Ал 1 от НК.
свързани новини
СПЕЦАКЦИЯ! Спипаха 13 тона алкохол без бандерол в Старозагорско
11212
на 06.07.2018
Алкохол без бандерол е иззет при акция в Етрополе
8236
на 15.01.2016
Иззеха алкохол без бандерол в Септември
9727
на 12.07.2015


