BG EN

Херо изрита Нлуднулу от Черноморец заради мързел

Футбол

Херо изрита Нлуднулу от Черноморец заради мързел

2517
на 22.08.2013
Херо изрита Нлуднулу от Черноморец заради мързел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Черноморец се раздели с един от футболистите си. Френският атакуващ полузащитник от конгоански произход Гаел Нлундулу няма да играе повече на „Лазур". Той ще разтрогне договора си до дни по взаимно съгласие, пише "Тема спорт". Гаел дойде в Бургас преди година. „Акулите” обаче са недоволни от несериозното му отношение в тренировъчния процес в последно време, както и от слабата му форма.

От началото на шампионата той взе участие в 3 мача, а в последните два двубоя с "Боте" (Пд) (0:2) и Локо (Сф) (1:2) остана извън групата.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК