BG EN

Холера уби 10 души в Кения

СВЕТЪТ ДНЕС

Холера уби 10 души в Кения

4945
на 09.06.2015
Холера уби 10 души в Кения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 10 души са починали в резултат на епидемия от холера в Кения, съобщава Синхуа, цитирани от "Фокус".

препоръчано

134 души, заразени с болестта, са хоспитализирани в окръг Хома Бей в западната част на страната. По думите на началника на медицинските служби на окръга, Джералд Акече, потвърдено е, че всичките 10 души са починали вследствие на холера. Той отбеляза, че болестта се разпространява много бързо, поради лоши санитарни условия и недостиг на чиста питейна вода в региона.
През месец май в Кения от холера са починали 72 души.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК