ГОРЕЩО
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
СЛЕД УМОПОМРАЧИТЕЛНИТЕ 2781 ГЛАСА! Победа без аплодисменти: Асен Василев и Кирчо изоставиха Трайчо
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
ГОРЕЩА ТЕМА! Организаторите на Шествие за семейството се разграничиха от княгиня Калина: Не сме я канили
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА (Москва) стигна до първата си победа в Група „F“ на Топ 16 на Евролигата, след като записа домакинска победа с 95:81 над носителя на трофея Реал (Мадрид).
Двете големи звезди на „армейците“ Нандо Де Коло и Милош Теодосич бяха в основата на успеха. Французинът завърши с 28 точки и 7 асистенции, а сръбската звезда имаше 23 и 7.
За гостите от испанската столица Кей Си Ривърс вкара 23 точки, а Густаво Айон добави 14 точки и 10 борби. Така ЦСКА (Москва) и Реал (Мадрид) вече са с актив от една победа и една загуба в групата.
препоръчано
ПЪРВА ТИТЛА ЗА 53 ГОДИНИ: Ню Йорк Никс е новият крал на НБА (ВИДЕО)
13604
на 14.06.2026
Олимпиакос и Везенков пропуснаха златен шанс за титлата
11966
на 11.06.2026
Везенков поведе Олимпиакос към титлата в Гърция
8558
на 09.06.2026
Везенков и Олимпиакос с първа победа във финала на гръцкото първенство
10687
на 04.06.2026


