ГОРЕЩО
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
Шефът на СДВР с ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ: Агитки и локали вандалстват в София след протеста, над 40 са задържаните (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО Нов опит за метеж в София след протеста на ППДБ - маскирани хвърлят бомбички, обръщат контейнери и заплашват случайни минувачи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж си преряза вените в Перник и почина от кръвозагуба, научи „Мироглед“.
препоръчано
Инцидентът е станал вчера на улица „Кракра“ в центъра на града.
Мъжът бил около 50-годишен и от известно време живеел на село. Започнал да прекалява и с чашката, твърдят негови съседи. Вчера се прибрал в апартамента си в града, но нищо не предвещавало какво ще се случи. Най-вероятно е прерязал вените си още сутринта. На кошмарната гледка обаче се натъкнала съпругата му чак след обяд, твърдят осведомени.
Това е поредното самоубийство. В рамките на седмица в Перник жена скочи от седмия етаж на блок, а друга сложи край на живота си като се обеси със сезал. Градът бе потресен и от две убийства.
свързани новини


