Черно море се дъни на "Тича" - Кокала за малко не наби рефери заради дузпа (видео)

11499
на 06.03.2016
Черно море се дъни на Тича - Кокала за малко не наби рефери заради дузпа (видео)

Черно море продължава с неубедителното си представяне през пролетта, след като днес моряците завършиха 1:1 с Монтана на "Тича" в мач от 24-ия кръг на "А" група. Гостите откриха резултата чрез Асен Георгиев (50), а Стенио изравни.

Домакините можеха да осъществят и пълен обрат, но в 80-ата минута Георги Илиев пропусна дузпа, отсъдена за изключително спорно нарушение.

Ситуацията изкара извън релси наставника на Монтана Емил Велев, който малко по-късно нахлу на терена да поиска обяснение от главния рефер Мартин Стоименов.

Това му коства изгонването. Докато се прибираше специалистът се спречка и с четвъртия съдия.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)