BG EN

"Черноморец" излъга "Миньор" и го отдалечи от спасението

Футбол

"Черноморец" излъга "Миньор" и го отдалечи от спасението

3203
на 10.04.2013
Черноморец излъга Миньор и го отдалечи от спасението
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отборът на "Миньор" (Перник) допусна домакинско поражение 0:1 от "Черноморец" в мач от 21-ия кръг на "А" група. Лорис Арно вкара единствения гол в срещата още в 3-ата минута. Неуспехът оставя "чуковете" в зоната на изпадащите, но вече на 4 точки под чертата. Те са на 14-о място с едва 16 пункта. "Акулите" пък са 6-и с 33 точки.

Бившият играч на перничани Ванчо Траянов бе в основата на загубата на "Миньор". Халфът, който бе освиркван през целия двубой, направи пробив в 3-ата минута и подаде на Арно. Първият удар на французина бе спасен от Боян Пейков, но при добавката миналият и през Пари Сен Жермен нападател не сбърка и се разписа за 0:1.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК