BG EN

Четирима души са загинали при катастрофи през денонощието

ГОРЕЩО
БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Четирима души са загинали при катастрофи през денонощието

4080
на 29.07.2015
Четирима души са загинали при катастрофи през денонощието
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четирима души са загинали при катастрофи през последното денонощие, съобщиха от МВР. На територията на страната са станали 16 произшествия.

препоръчано

Ранени са 18 човека, като за двама от тях има опасност за живота. В София са регистрирани 114 леки и три тежки катастрофи, при които са пострадали четирима. Въвежда се забрана за движение на тежкотоварни автомобили с обща маса над 20 тона по републиканските пътища, при температури на въздуха над 35 градуса по Целзий, от 13.00 до 21.00 часа.

Целта е да се опазят асфалтовите настилки от образуване на трайни деформации от тежкотоварния трафик и рязкото повишение на температурите през летните месеци.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 24 юли: Лъвът да не парадира с интелигентност, приемлива безнес оферта за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 24 юли: Лъвът да не парадира с интелигентност, приемлива безнес оферта за Скорпиона
ПИК TV x
ПИК TV: Парламентът избира управител и подуправител на НОИ (НА ЖИВО) ПИК TV: Парламентът избира управител и подуправител на НОИ (НА ЖИВО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента