ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министрите на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков, на транспорта, информационните технологии и съобщенията Ивайло Московски, на околната среда и водите Нено Димов и на туризма Николина Ангелкова, ще бъдат на работно посещение в Брюксел утре, 25 септември. Това съобщиха от Министерството на регионалното развитие и благоустройството.
препоръчано
Там те ще имат среща с комисарите по регионална политика Корина Крецу и по околна среда, морско дело и рибарство Кармену Вела. Министрите ще дадат изявление в сградата на Европейската комисия в 14.00 часа (местно време).
свързани новини
Лондон ще поиска от Брюксел 2 г. преходен период
6385
на 21.09.2017
Шокиращо! Мъж се самозапали в центъра на Брюксел
8222
на 20.09.2017


