Чиро отново се развихри, Лацио отнесе Стауа

6701
на 22.02.2018

Отборът на Лацио се класира категорично за 1/8-финала в Лига Европа. "Орлите" успяха да спечелят с 5:1 реванша срещу румънския ФКСБ и така обърнаха нещата в своя полза след загубата с 0:1 в първия двубой в Букурещ.

Героят за домакините на "Олимпико" и тази вечер бе Чиро Имобиле, който вкара хеттрик. Той се разписа в 7-ата, 43-ата и 71-ата минута, а другите две попадения за италианците бяха на сметката на Бащош в 35-ата и Фелипе Андерсон в 51-ата минута. За гостите се разписа Гнохере в 82-ата минута.

Така Лацио се класира за 1/8-финалната фаза в турнира с общ резултат 5:2 от двата мача и вече чака жребия за следващия кръг.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)