ГОРЕЩО
ПРЕД ЕВРОЛИДЕРИТЕ: Радев посочи ТРИ ОБЛАСТИ, в които Украйна може да очаква подкрепа от България за своето възстановяване (СНИМКИ)
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Прокуратурата с подробности за огромната трагедия на "Тракия" - шофьорът на камиона имал 20 нарушения
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
Европа
Шведска прокуратура подгони академията, даваща Нобеловата награда за литература
6900
на 28.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специализирана шведска прокуратура започна разследване на Шведската кралска академия, предаде ТАСС.
препоръчано
Обвинението се самосезира след като в медиите се появи информацията, че членове на институцията, която определя носителите на Нобеловата награда за литература, са издавали имена на лауреатите на най-престижния приз в областта на словесното изкуство преди официалното обявяване на нобелистите.
"С оглед на широкия обществен интерес ние започнахме разследване на случая. Ние обаче няма да даваме изявления пред медиите, докато не разполагаме с всички необходими факти и доказателства", заявиха от прокуратурата.
свързани новини
СЕНЗАЦИЯ! Лауреат на Нобелова награда откри начин да забави стареенето
36061
на 02.01.2018
Москва привика румънския посланик - ето защо
9642
преди 55 минути
Руснаците удариха с дрон болница в Херсон, има ранени
4587
преди 2 часа
Вицепремиерът Пулев от Гданск: България е отворена за полски инвестиции
4721
преди 3 часа


