ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Животът днес
Шефът на метрото: Железницата ще стига до летище София през 2015 година
5461
на 12.08.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сроковете трябва да се спазват, каза директорът на столичния метрополитен Стоян Братоев по БНТ.
препоръчано
Той посочи, че през 2015 г. трябва да бъдат пуснати лотовете на подземната железница до летище София и Бизнес парка. Като трудности Братоев посочи, че се строи в градски условия.
Трудното е строителството на метро, като по-трудното е изграждането на АЕЦ.
Няма забавяне на плащанията към подизпълнителите, посочи Братоев. Той допълни, че пари са отпуснати и от ОП Транспорт. Ние не залагаме на определен изпълнител.
Всички имат право да участват, като допълни, че днес ще започне определяне на фирма, която ще изгради станция на бул. Черни връх.
Бездомните в София - по-малко от други европейски градове
5223
преди 6 часа
До 300 € отстъпка на избрани 5G смартфони с план Unlimited от Vivacom
11248
преди 7 часа
ОБВИНЕНИ В ШПИОНАЖ: Задържаха лейтенант и войник от украинските сили у нас
19772
преди 9 часа
Центърът на София блокиран заради сигнал за бомба?
35595
преди 10 часа


