ГОРЕЩО
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
МАШИНА НА ВРЕМЕТО В НС?! Поискаха от Михаела Доцова да използва целия си авторитет и да накара Демерджиев да даде първата справка за полетите на Пеевски (ВИДЕО)
Левски елиминира напълно заслужено Университатя и продължава да мечтае
Губернаторът на Варна дреме за борчовете на Благо Коцев
ДОКЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ?! Военното министерство събира от дарители 7 хиляди евро за лечение на дъщерята на загиналия пилот Дункин - негови колеги са бесни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
България, Румъния и Хърватия отговарят на всички изисквания да получат пълноправно членство в Шенгенската зона за безвизово пътуване, заяви днес германският канцлер Олаф Шолц, цитиран от Ройтерс.
препоръчано
"Шенген е едно от най-големите постижения на ЕС и ние трябва да го пазим и развиваме. Това между другото означава да запълним останалите пропуски", каза той в Прага.
Хърватия, Румъния и България покриват всички технически изисквания за пълноправно членство. Аз ще работя за това те да станат пълноправни членки, допълни той, цитиран от БТА.
Германският канцлер Олаф Шолц пристига в София
10281
на 11.06.2022


