ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
72-годишен водач катастрофира след получен инфаркт в центъра на Бяла. Инцидентът е станал вчера около 18:05 часа на площад "Екзарх Йосиф Първи“.
препоръчано
Лек автомобил "Опел“, управляван от 72-годишния мъж, при движение в посока към пощата, не е предприел необходимата маневра и се е ударил в метални пана, ограждащи недовършена и необитавана постройка.
Изпратен на място екип на спешна помощ е констатирал смъртта на водача, вследствие на получен инфаркт. В колата е пътувала и жена, но тя не е пострадала.
Произшествието е документирано по административен ред от служители на РУ – Бяла.
ТРАГЕДИЯ В ПЛОВДИВ: Инфаркт уби шофьор на камион зад волана
15504
на 28.07.2021


