BG EN

Шофьор пропищя, че са откраднали камиона му в Бургас, за да прибере застраховката

Крими

Шофьор пропищя, че са откраднали камиона му в Бургас, за да прибере застраховката

4279
на 12.06.2015
Шофьор пропищя, че са откраднали камиона му в Бургас, за да прибере застраховката
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шофьор изпищя, че крадци са задигнали влекач „МАН“  с ремарке, собственост на частната фирма „Европа“ ООД – Пазарджик, докато е бил паркиран пред блок 35 в бургаския ж.к. „Изгрев“, пише Флагман. 

препоръчано

Водачът твърдял, че тежкотоварният автомобил бил изчезнал в нощта на 5-ти срещу 6-ти юни. Влекачът и ремаркето имали застраховки.

След проведените множество оперативно-издирвателни мероприятия и следствени действия от служители на Пето Районно управление – Бургас съвместно със служители от сектор „Криминална полиция“ при ОДМВР – Бургас станало ясно, че Христо Петров е сключил фиктивен трудов договор за работа с управителката на частната пазарджишка фирма, собственик на влекача. Шофьорът признал, че не е паркирал камиона с ремаркето в бургаския комплекс „Изрев“, но заявил за кражбата с цел инсценировка пред застрахователите. Същевременно било установе, че влекачът, заедно с ремаркето напуснали България в посока Турция още на 13 май т.г. около 16.11 ч.

Христо Петров е задържан за срок до 24 ч.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК