ГОРЕЩО
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
СЛЕД УМОПОМРАЧИТЕЛНИТЕ 2781 ГЛАСА! Победа без аплодисменти: Асен Василев и Кирчо изоставиха Трайчо
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
ГОРЕЩА ТЕМА! Организаторите на Шествие за семейството се разграничиха от княгиня Калина: Не сме я канили
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
ЧАС ПИК
Шофьорът на преобърналата се цистерна край Берковица е затиснат в кабината, движението е блокирано
6746
на 06.05.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При инцидента с цистерната, която по-рано днес се преобърна на пътя за Берковица, шофьорът е останал затиснат в кабината. Има опасност тежката машина да се взриви. Това съобщиха от „Новините на Берковица“.
препоръчано
На мястото на инцидента са насочени лекарски и екип спасители от ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“ от управлението в Монтана.
Изясняват се обстоятелствата и причините за инцидента.
До освобождаването на трасето, пътят е отклонен през Берковица - Ягодово – Слатина - Среченска бара – Драганица – Сумер – Вършец. Към момента движението в района не е натоварено.
свързани новини
Екипи на Пътна полиция отклоняват пътуващите в двете посоки по обходния маршрут.


