ГОРЕЩО
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
ЧАС ПИК
Щатите предупредиха: Примирието в Сирия може да се провали, ако насилието не приключи
3779
на 23.05.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прес-секретарят на Държавния департамент на САЩ Марк Тоунър заяви, че примирието в Сирия може да се провали, ако насилието в страната не бъде прекратено, съобщава РИА Новости.
препоръчано
„Ако насилието в Сирия продължи, ние може да видим как се проваля примирието“, заяви той. Тоунър призова Русия и Иран да окажат влияние върху президента на Сирия Башар Асад. Той отбеляза, че САЩ и съюзниците им оказват междувременно влияние върху сирийската опозиция.
свързани новини
Путин: Борбата срещу тероризма в Сирия ще продължи
9280
на 23.05.2016
Ердоган: Когато светът се провали със Сирия, Турция трябваше да се намеси
11327
на 23.05.2016
Тоунър стовари цялата отговорност за нарушенията в примирието на Асад. „Ние виждаме опитите на Асад на получи тактически преимущества“, заяви той.
Над 100 души са жертвите на атентатите в Сирия
9147
на 23.05.2016


