Ювентус излъга Торино с гол в 93-ата минута

4944
на 31.10.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Шампионът на Италия Ювентус победи драматично с 2:1 Торино в градско дерби от 11-ия кръг на Серия "А". "Бианконерите" спечелиха с гол в 93-ата минута на колумбийския офанзивен халф Хуан Куадрадо. Преди това Пол Погба бе открил резултата в полза на Юве в 19-ата минута, а Чезаре Бово в 52-ата бе изравнил за "биковете", пише Sportal.bg.

След победата днес "старата госпожа" изпревари градския съперник и заема 10-та позиция с 15 точки, колкто имат и днешните гости, но по-добрата голова разлика на Юве им дава предимство.

Срещата започна по-добре за Ювентус, като след няколко положения се стигна до 19-та минута.

Позабравеният Пол Погба откри резултата, след като нахлу на скорост с топката в крака в половината на гостите и след като се освободи от защитник на Торино, стреля от границата на наказателното поле и откри резултата - 1:0. До края на първата част качеството на игра спадна, като преобладаваха нарушенията и жълтите картони.

Втората част стартира с гол на Сезаре Бово след 6 минути игра. След нарушение малко преди дъгата на наказателното поле, защитникът застана зад топката. Ударът му срещна стената, но за негов късмет се върна в краката му и след втория си опит той изравни резултата.

В последната минута на двубоя Хуан Куадрадо донесе успеха на "черно-белите". Алекс Сандро проби от ляво и пусна топката към наказателното поле, където тя премина през няколко играчи на гостите преди Куадрадо да я засече във вратата и да донесе успеха на тима си.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)