BG EN

ЮМРУЦИ! Пребиха собственик на пицария в Сандански

Региони

ЮМРУЦИ! Пребиха собственик на пицария в Сандански

16077
на 24.04.2018
ЮМРУЦИ! Пребиха собственик на пицария в Сандански
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пребиха собственика на пицария в Сандански Красимир Колев по прякор Решо. Той бил нападнат снощи около 23 часа, докато изхвърлял боклука на пицарията от Емил Емилов от Сандански. Емилов ударил няколко пъти Решо в главата, от ударите Решо изпада в несвяст. Той е приет с фрактура на носната кухина и комоцио в неврологията на санданската болница. Емил  Емилов е напуснал мястото на инцидента и в момента полицията го издирва. По време на побоя Емилов е прислужаван от приятел, който не е взел участие в побоя, съобщава "Струма.бг"..

препоръчано

Двамата мъже са се познавали, но не са имали до момента никакви пререкания. Причините за инцидента се изясняват.

Емилов е с влязла в сила присъда.

Срещу Емил Емилов е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК