Янтра май ще разкара Вили Вуцов

15557
на 25.05.2024

Велислав Вуцов намекна, че ще се раздели с Янтра Габрово и няма да подпише нов договор. Настоящият му изтича на 30 юни.

“Нито веднъж никой от клуба не ме подкрепи. Хубавото е, че сезонът свърши“, сподели Вуцов след равенството вчера 2:2 срещу Черноморец в Бургас.

“Моят договор с Янтра изтича на 30 юни. След два дни ще е ясно дали ще остана. По-скоро нещата вървят към раздяла. Не мога така да продължавам. Явно аз преча“, допълни специалистът, цитиран от “Тема Спорт“.

Вчера тимът му изпусна победата на “Лазур“. Домакините поведоха чрез Филип Ангелов от дузпа в 13-ата минута. Гостите обърнаха след попадения на Айвън Ангелов в 17-ата и Александър Петров в 36-ата. Десет минути преди края обаче Борислав Вукадинов донесе точката на вече изпадналия Черноморец.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за първия ден от новата седмица - Овните са подвластни на емоциите, проблеми връхлитат Близнаците САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за първия ден от новата седмица - Овните са подвластни на емоциите, проблеми връхлитат Близнаците
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Атанас Зафиров с първи думи, след като пое БСП от Нинова (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Атанас Зафиров с първи думи, след като пое БСП от Нинова (ВИДЕО)