ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Правителството със спешен план, за да спаси 800 млн. евро от ЕС
Николай Попов с позиция до медиите: "Сияние" не приема дарения - не се доверявайте на подобна измама!
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Един от най-близките хора на Радостин Василев го изобличи - лидерът на МЕЧ прибирал допълнителните пари на депутатите му (СНИМКИ/ВИДЕО)
„Софиямед“ с нов високотехнологичен Център по електрофизиология и кардиостимулация
ИЗВЪНРЕДНО! Радев скочи на опозицията: Обезвреждаме заложени мини с "Лукойл", детска болница няма заради безхаберието на сглобките
Азия
Япония приветства одобряването на закона за Транстихоокеанското партньорство в американския Конгрес
3269
на 25.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Япония приветства одобряването на закона за Транстихоокеанското партньорство в американския Конгрес, предаде NHK, цитиран от "Фокус".
препоръчано
„Това действие ще тласне напред преговорите между 12-те страни от ТПП. Правителството на Япония планира да ускори преговорите си със САЩ по въпроса“, заяви представител на японското правителство, като добави, че Токио е решено да проведе двустранни преговори относно цените на авточастите, ориза, телешкото месо и свинското месо.
свързани новини
Броят на жертвите от мощното земетресение в Япония достигна 13 души
6424
преди 4 часа
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси Япония, има опасност от цунами
9228
на 28.07.2026
Революционно откритие: Клетъчни запаси от мазнини пазят тялото от вируси
13756
на 27.07.2026


