BG EN

Яценюк: Правителството на Украйна ще продължи с реформите в страната

СВЕТЪТ ДНЕС

Яценюк: Правителството на Украйна ще продължи с реформите в страната

6436
на 07.02.2016
Яценюк: Правителството на Украйна ще продължи с реформите в страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сегашният кабинет на министрите на Украйна е направил повече за една година от всяко друго правителство в предишните години, заяви премиерът Арсений Яценюк, цитиран от ТАСС.

препоръчано

„Направихме много грешки, но направихме и много повече реформи за една година от всяко правителство през предишните години“, каза той. Украинският премиер отбеляза, че „отборът му няма да спре по средата на изпълнението на реформите“.

„Ние ще продължим с реформите, въпреки всичко“, увери Яценюк. Той обаче предупреди, че „никой политик и никой бизнесмен няма да има право да „оказва натиск“ върху министърите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК