ГОРЕЩО
ЧУДЕСЕН ЛЕТЕН ДЕН! Слънчево в цялата страна, на места ще превали слаб дъжд - температурите ще достигнат до 32 градуса
Бащата на убийцата примамка Михаела: Ако пипнете дъщеря ми, ще ви откъсна ръцете!
Една година от изчезването на "Наглите": Йожи, Културиста и Релето попълват списъка на издирваните с жълта бюлетина на Интерпол
АСТРОЛОГ С ПРОГНОЗА: Изборите са от ясни по-ясни. Звездите показват достоен съперник на Йотова, но не и победител
Карлос Контрера: Вместо да храчат гневно и злобно, ППДБ да се замислят защо управляваните от тях София и Варна не спечелиха домакинството на "Евровизия"
СВЕТЪТ ДНЕС
„Газпром” очаква от „Нафтогаз” следващо плащане за достигане на компромис
2819
на 09.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Газпром” очаква от „Нафтогаз” следващо плащане за зимните доставки на газ до 10 юни, пише руският вестник „Ведомости”, позовавайки се на източник от Москва, цитирано от Фокус.
препоръчано
В същото време от украинска страна съобщават, че „Нафтогаз” може да преведе до края на понеделник сумата от около 1 милиард долара.
Ако до 10 юни Украйна не покрие дълга си, „Газпром” ще премине на авансово плащане на доставките за природен газ.
Междувременно, премиерът на Украйна Арсений Яценюк призна, че неговата страна не може да се откаже от руския газ. За да преживее зимата, на Украйна са нужни още 7 милиарда куб.м.”, пише изданието.
Огненият ад в Хърватия: 7 души са в тежко състояние след големия пожар
1037
преди 6 минути
Ураган заплашва Хавайските острови за първи път от 1871 г.
4184
преди 1 часа
Иран отхвърли твърденията за преговори със САЩ
5231
преди 2 часа
Тръмп каза, че ще обяви Ормузкия поток за "територия на САЩ"
8060
преди 2 часа


