ГОРЕЩО
КОНСУЛТАЦИИТЕ ЗАПОЧВАТ! Рая Назарян отива на "Дондуков“ 2 при Илияна Йотова
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Джихадистката група „Ислямска държава“ прие клетвата за вярност, която по-рано положи нигерийската група „Боко Харам“, предаде AFP.
препоръчано
В аудио запис говорителят на „Ислямска държава“ обявява „добрите новини за разширяването на халифата в Западна Африка, тъй като халифът е приел клетвата за вярност на сунитската група“.
"Ислямска държава" планира халифат в Испания
24769
на 21.07.2014


