ГОРЕЩО
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
СВЕТЪТ ДНЕС
„Лекари без граници“: Ударът над болницата в Кундуз е атака срещу Женевската конвенция
2836
на 07.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бомбардировката на болницата в афганистанския град Кундуз представлява атака срещу Женевската конвенция. Това са заявили днес от хуманитарната организация „Лекари без граници“ (MSF), предава AФП.
препоръчано
По думите на международният президент на „Лекари без граници", др. Жоан Лю, това е „ атака не само срещу нашата болница, това е атака срещу Женевската конвенция“ която „не може да бъде толерирана“.
Пентагонът дълбоко съжалява за удара над болницата в Кундуз
3238
на 06.10.2015


