ГОРЕЩО
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, жертвата е била обезличена
ЖЕСТОКО УБИЙСТВО! Украинец закла свой сънародник след запой в Слънчев бряг
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
„Мол ъф Америка“ е засилил мерките за сигурност заради заплаха за атентат
10655
на 22.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Емблематичният търговски център „Мол ъф Америка“ в щата Минесота обяви, че е засилил мерките за сигурност след разпространяването на видео запис със заплаха за извършването на терористична атака, съобщава Фокус, позовавайки се на USA Today.
Видеото е заснето от сомалийската група „Аш Шебаб“, която пое отговорността за атентата срещу мола „Уестгейт“ в кенийската столица Найроби през 2013 година, при който загинаха над 60 души.
Департаментът за национална сигурност на САЩ публикува съобщение, в което заяви, че властите са информирани за риска от извършване на атентат, подобен на този в „Уестгейт“ срещу търговски центрове в САЩ и други страни.
препоръчано
свързани новини
13 години след атентатите на 11 септември: Рак мори спасителите
48370
на 02.08.2014


