ГОРЕЩО
ДА СЕ ЗНАЕ: График за протестите през 2026 година - за да не се хвърлят още пари за тролове, инфлуенсъри и обикновени дизайнери по Тиктока и Инстаграма
НЯМА ВРЪЩАНЕ НАЗАД: bTV не се огъна - протестното кафе за Цънцарова отиде зян
ПОЛИТИЧЕСКО ДЪНО: Доноси с аромат на пари, задкулисни връзки и… дерибеи
ПОТАЕН КАТО ЧЕКИСТ! Председателят на "Трети март" мълчи пред ПИК за тайните договорки с Радев. Ето кога "ще изплюе камъчето"
РОЗОВА СОЦИОЛОГИЯ: Няма ли кой да каже на Кирил Петков, че Тик-Ток и Джен Z не са барометър за политическите нагласи в страната
Икономика
Борисов: Ортакът на Станишев - Хохегер получи 2,5 години затвор, защото е получавал пари от Сергей и Моника
14425
на 15.09.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Присъдата на Хохегер показва колко е задължително да продължи реформата в съдебната система. По този случай ние сме дали многократни сигнали през годините и той удивително напомня за скандала с Марио Николов. В Германия неговият ортак получи 3,5 години затвор, а в България Марио Николов беше оправдан. Ортакът на Станишев получи 2,5 години затвор, защото е получавал пари от Станишев и Моника, а тук още си играем на комисии. Надявам се, че тази присъда ще активира и изкара на светло огромната далавера за сметка на държавата, извършена от най-приближените хора на Станишев". Това написа Бойко Борисов на личния си профил във Фейсбук.
препоръчано
Експерт: Най-вероятно в следващите дни ще видим понижение в цените на горивата
3598
преди 51 минути
НАП с важна информация за края на годината
11022
преди 4 часа
БНБ: Депозитите на домакинствата преминаха 100 млрд. лева
11762
преди 8 часа


