ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: ГЕРБ и ДПС се мобилизират, без да влизат в диалог с Радев. Той прави еднолична партия, това е опасно (ВИДЕО)
ВРАЧКА! Настимир Ананиев ПРЕДРЕЧЕ КРАХ на изборите за опълченците от Ларгото и разкри каква оферта е получил от ПП
Борисов се срещна с Манфред Вебер в Загреб, каза му какво е постигнал кабинетът "Желязков"
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски с мълниеносна реакция, след като съдът пусна поредния убиец на пътя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Малайзия автобус се опита да мине под новострояща се естакада, но не успя, съобщава РИА Новости. Инцидентът е станал в сутрешните часове местно време. Автобусът е превозвал работници. Водачът решил да мине напряко, но не преценил височината на бетонната рампа. Покривът на автобуса бил буквално отрязан, а возилото - блокирано. Пристигналите на място спасители трябвало да режат ламарини, за да извадят пасажерите. За щастие, няма нито един загинал. Травми в различна степен са получили 44 души. По-сериозно ранените са били хоспитализирани. /БГНЕС
препоръчано
Двама загинаха при потъване на кораб край Малайзия
3415
на 15.07.2014


