BG EN

Азербайджан изпраща армията, за да помага на полицията в спазването на изолацията заради COVID-19

Азия

Азербайджан изпраща армията, за да помага на полицията в спазването на изолацията заради COVID-19

6138
на 04.07.2020
Азербайджан изпраща армията, за да помага на полицията в спазването на изолацията заради COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Азербайджанската армия беше разположена в петък, за да помогне на полицията да осигури спазването на изолацията в столицата Баку и основните градове на страната в момент, в който епидемията от COVID-19 се влошава, съобщава БТА.

препоръчано

На 21 юни, три седмици след вдигането на по-голямата част от рестрикциите, стриктната изолация в Баку и големите градове на Азербайджан беше възстановена, тъй като за тези три седмици броят на заразените се удвои.

Въпреки връщането на изолацията обаче, от 21 юни насам броят на заразените се увеличи със 70 процента и вчера те бяха 18 684. Починалите в страната с 10-милионно население са 228. Новите мерки ще останат в сила до 1 август.

свързани новини

Жителите имат правото да напуснат жилището си едва след като са получили разрешение от властите чрез есемес.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК