Байерн отново не остави шансове на Тотнъм в Шампионска лига

0
12.12.2019
0
4053

Отборът на Байерн победи като домакин Тотнъм с 3:1 в мач от последния, шести кръг в група В на Шампионска лига.

Грандът Байерн с нов президент

Байерн (Мюнхен) официално има нов президент. Това е...

на 17.11.2019

За тима от Мюнхен това бе втори успех в групата над Тотнъм, след като шампионът на Германия победи в Лондон със 7:2.

Головете за шестия успех на Байерн в групата вкараха Кингсли Коман в 14-ата минута, Томас Мюлер в 45-ата и Филипе Коутиньо в 64-ата минута. Раян Сесеньон в 20-ата бе точен за Тотнъм.

Двата отбора продължават в следващата фаза на турнира.

В другия мач от групата Олимпиакос победи като домакин Цървена звезда с 1:0 в пряк сблъсък за третото място в групата.

Резултати от мачове от последния, шести кръг в груповатна фаза на Шампионска лига

Дистанцията между Байерн и Почетино се скъсява рязко...

Маурисио Почетино е сочен като един от големите фаворити...

на 23.11.2019

Група А

Брюж – Реал (Мадрид) 1:3

Пари Сен Жермен – Галатасарай 5:0

Крайно класиране в групата: Пари Сен Жермен 16 точки, Реал 11, Брюж 4, Галатасарай 2 точки. Пари Сен Жермен и Реал продължгават в следващата фаза на турнира.

Група В

Байерн – Тотнъм 3:1

Олимпиакос – Цървена звезда 1:0

Крайно класиране в групата: Байерн 18 точки, Тотнъм 10, Олимпиакос 4, Цървена звезда 3 точки. Продължават Баойерн и Тотнъм.

Моуриньо дебютира с победа за Тотнъм

Жозе Моуриньо дебютира с победа начело на английския...

Група С

Динамо (Загреб) – Манчестър Сити 1:4

Шахтьор (Донецк) – Аталанта 0:3

Крайно класиране в групата: Манчестър Сити 14 точки, Аталанта 7, Шахтьор 6, Динамо 5 точки. Продължават Манчестър Сити и Аталанта.

Група D

Атлетико (Мадрид) – Локомотив (Москва) 2:0

Леверкузен – Ювентус 0:2

Крайно класиране в групата: Ювентус 16 точки,, Атлетико 10, Леверкузен 6, Локомотив 3 точки. Продължават Ювентус и Атлетико.