Бареков пред ПИК: Любица Кулезич не би се посвенила да използва дори убиеца от Лясковец, за да изпълни гнусните си поръчки!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Интервюто на Кулезич със стрелеца пред офиса на „България без цензура” е долна клевета и инсинуация. Никога не сме търсили Венцислав Шопов по какъвто и да е повод, защото сме оставили правораздавателните органи да си свършат работата. Категорично обаче не подкрепям някой да стреля безразборно в центъра на София и това да бъде изкарвано като невинна игра". Това заяви преди минути Николай Бареков пред ПИК по повод интервю на водещата със стрелеца пред офиса на партията му.
"Явно Кулезич е успяла да мотивира този хулиган, защото в края на интервюто с него беше направено гнусното внушение, че едва ли не някой от ББЦ налага тормоз върху него.
Любица постоянно проявява нездрав ефирен интерес към всякакъв род престъпници и рецидивисти, чрез които нескопосано се опитва да изпълни политическите си поръчки. Това навежда на мисълта, че убиецът от Лясковец със сигурност ще срещне подкрепа в нейно лице, стига да може да го проиграе в своя полза", подчерта Бареков.


