ГОРЕЩО
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Върховният представител на Европейския съюз Федерика Могерини и еврокомисарят Йоханес Хан приветстваха освобождаването на шестимата политически затворници в Беларус като "напредък в усилията за подобряване на отношенията между Брюксел и Минск", съобщава БНР.
препоръчано
Сред освободените е Николай Статкевич, кандидат за президент през 2010 година, който беше хвърлен в затвора по обвинения, че е организирал масови вълнения срещу властта на Александър Лукашевич.
Лукашевич взе решението за амнистия, след като в началото на месеца Евросъюзът извади 24-ма негови сътрудници от "черния списък" на лицата, санкционирани за нарушения на човешките права.
свързани новини
Лукашенко помилва бивш кандидат за президент на Беларус
5748
на 22.08.2015
Ким Чен-ун наблюдава тестове на модернизирани оръжия
701
преди 4 минути
Трима души загинаха, след като се разби пожарогасителен самолет (ВИДЕО)
3496
преди 21 минути
235 загинали при силните трусове във Венецуела
3646
преди 1 часа
Евакуацията на кораби през Ормузкия проток е временно спряна
3920
преди 1 часа


