ГОРЕЩО
Румънски генерал след падането на дрона у нас: Операция под фалшив флаг - възможно е целта да е била да бъде обвинена Украйна
Проверка разкри селище от незаконни палатки и каравани в местността Паша дере
До 15 години затвор грозят бащата, пребил 5-годишния си доведен син
Разузнавателен дрон изплува на плажа в Приморско
ПРЕЛОМЕН МОМЕНТ! Изборите за президент ще са избор между нормалното и ненормалното
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият италиански селекционер на женския ни национален волейбол Марчело Абонданца се ожени за дългогодишната си приятелка. Настоящият треньор на Поми (Казалмаджоре) сключи брак с красивата туркиня Дамла Албайрак, която е бивш мениджър на волейболния гранд Фенербахче.
Щастливата двойка вече са и горди родители на сина си Ноа Джан, който се роди през месец май тази година.
47-годишният Абонданца е втори бивш селекционер на България, който се жени за туркиня след Джовани Гуидети, предава Спортал. Преди 4 години Гуидети, който в момента е селекционер на Турция, се ожени за своята състезателка и централна блокировачка на турския национален отбор Бахар Токсьой.
препоръчано
свързани новини
Волейболистките ни в шок от смяната на Марчело Абонданца
9485
на 02.03.2014
Абонданца вече не е треньор на националките по волейбол
9428
на 26.02.2014
Абонданца вика 18 волейболистки за Сватовната квалификация в Самоков
11391
на 24.11.2013
Сериозен скандал разтърси отбора на Марчело Абонданца
13479
на 09.09.2013
Марчело Абонданца: Невероятно е да биеш олимпийски шампион!
8816
на 11.08.2013


