ГОРЕЩО
Застреляха млад българин в Италия
Тежка катастрофа край Разград - има загинал, колата е смачкана на хармоника
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА: Тиктокърът Стоян Колев отива на съд заради изцепката му на "Тракия"
СЛЕД БРУТАЛНАТА СМЪРТ В ПЛОВДИВ: Половината от участниците в убийството са на свобода и сигурно продължават да са горди от това, което сториха
Бившият депутат Павела Митова учи бойни изкуства в Шаолин (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на загиналите в резултат на снеговалежите и лошото време в източните части на Съединените щати достигна осем души, съобщава вестник New York Times, цитиран от "Фокус".
По-рано се съобщаваше за петима загинали при серия от пътно-транспортни произшествия.
По данни на изданието, пет от жертвите са жители на щата Северна Каролина. Също така има загинали в щатите Вирджиния, Кентъки и Тенеси. Хората са станали жертва на инциденти, свързани със заледяванията и лошите атмосферни условия.
Губернаторите на девет щата – Мериленд, Вирджиния, Тенеси, Кентъки, Северна Каролина, Джорджия, Пенсилвания, Западна Вирджиния и Делауеър – са въвели извънредно положение.
препоръчано
свързани новини
Над 1400 полета отложиха в САЩ заради снежна буря
3314
на 02.03.2015
Застреляха млад българин в Италия
7789
преди 30 минути
Тежка катастрофа край Разград - има загинал, колата е смачкана на хармоника
15924
преди 1 часа


