ГОРЕЩО
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
Шефът на СДВР с ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ: Агитки и локали вандалстват в София след протеста, над 40 са задържаните (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО Нов опит за метеж в София след протеста на ППДБ - маскирани хвърлят бомбички, обръщат контейнери и заплашват случайни минувачи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До момента няма данни за пострадали българи при тропическата буря във Филипините, съобщават от Министерството на външните работи. 27 души са загинали, а други 24 са в неизвестност след бедствието, което връхлетя страната вчера и предизвика наводнения и свлачища.
препоръчано
Препоръчва се на българите, пътуващи или пребиваващи там, да следят актуалната обстановка и да спазват указанията на местните власти.
Онези, които желаят да получат актуална информация или да подадат сигнал, могат да се обадят на телефоните на посолството в Ханой, което отговаря за Филипините.
свързани новини
Трагедия! Най-малко 27 души са загинали при тропическа буря на Филипините
5670
на 18.12.2017
12 души загинаха при пожар в жилищна сграда в Южен Китай
6267
преди 15 часа
Microsoft ще инвестира 17,5 милиарда долара в Индия
13589
на 09.12.2025
Не стихват подновените сражения между Тайланд и Камбоджа
7652
на 09.12.2025
Япония очаква мегаземетресение
21060
на 09.12.2025


