ГОРЕЩО
ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса "Хоризонт", не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българинът от Северна Македония Димче Ямандиев подложен на репресии заради разкритията си за брата на Емил Дечев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Делото на Андрей Гюров нанася репутационни щети на България (ВИДЕО)
МБАЛ „Сердикамед“-БАЗА 1 разкрива неотложен ортопедично-травматологичен кабинет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Делото за смъртта на Милен Цветков стигна последната съдебна фаза. Точно три години след катастрофата, при която загина журналистът, Кристиан Николов застава пред Върховния касационен съд, който ще потвърди или измени присъдата му от 9 години затвор.
препоръчано
Досега магистратите не намериха доказателства, че той е действал умишлено, като е седнал зад волана дрогиран. Николов няколко пъти изрази съжаление за инцидента, но е категоричен - не е употребил дрога.
Защитата му ще поиска делото да се върне за ново разглеждане, а прокуратурата - по-висока присъда.
Върховният касационен съд има един месец преди да излезе с решение.
свързани новини
САМО В ПИК И "РЕТРО": Милен Цветков възкръсва във филм
41855
на 14.04.2023
Прокуратура обвини и задържа бияч, потрошил 7 паркирани автомобила
3459
преди 21 минути
Съдът отказа да освободи предсрочно от затвора Евелин Банев-Брендо
6046
преди 39 минути
Дават на съд двама за пожара с девет жертви в дома в Рояк
8208
преди 3 часа


