ГОРЕЩО
ЕКШЪН: Обраха палата на социолога Кънчо Стойчев - липсва каса със 100 бона
ЖЕСТОКА КРИТИКА към Демерджиев - обвиниха го, че е като махленска клюкарка и е докарал МВР до дъното
Fibank и McLaren Mastercard Formula 1 Team сбъдват мечти за феновете
Силвия Пейчева: Ако искаме туризъм, трябва да можем да изграждаме и ремонтираме инфраструктура в планините и курортите
Радев жегна предишните редовни правителства: Опитаха се да постигнат икономически ръст по най-лесния начин. Резултатът го знаем - инфлация, дългова спирала, висок дефицит (ВИДЕО)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Главният прокурор Иван Гешев обсъди отстояването на независимостта на прокуратурата с магистрати от Пазарджик
14309
на 01.06.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главният прокурор на Република България Иван Гешев проведе работно съвещание с прокурори и следователи от Районна и Окръжна прокуратура-Пазарджик.
препоръчано
По време на разговорите бе обсъдена организацията по противодействие на нарушенията на изборното законодателство в контекста на предстоящите на 11 юли избори за Народно събрание.
Акцент в работната среща бе поставен и върху изпълнение на приоритетите на прокуратурата по противодействие на престъпността.
С прокурорите и следователите от Пазарджик Иван Гешев обсъди и отстояването на независимостта на прокуратурата в рамките на съдебната власт с оглед зачестилите атаки от политически ангажирани лица и представители на други власти.
свързани новини
Работник е с опасност за живота, след като е прегазен от камион в складова база
2410
преди 15 минути
И цената на Гражданска отговорност тръгна нагоре
2439
преди 15 минути
ТИХИЯТ УБИЕЦ: Първите признаци на топлинен удар не бива да се подценяват
4345
преди 17 минути
Проф. Георги Рачев се шегува: "Страшен студ" предстои - 38 градуса. За жилетчица!
5684
преди 47 минути


