ГОРЕЩО
ЧУДЕСЕН ЛЕТЕН ДЕН! Слънчево в цялата страна, на места ще превали слаб дъжд - температурите ще достигнат до 32 градуса
Бащата на убийцата примамка Михаела: Ако пипнете дъщеря ми, ще ви откъсна ръцете!
Една година от изчезването на "Наглите": Йожи, Културиста и Релето попълват списъка на издирваните с жълта бюлетина на Интерпол
АСТРОЛОГ С ПРОГНОЗА: Изборите са от ясни по-ясни. Звездите показват достоен съперник на Йотова, но не и победител
Карлос Контрера: Вместо да храчат гневно и злобно, ППДБ да се замислят защо управляваните от тях София и Варна не спечелиха домакинството на "Евровизия"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
28-годишният руснак Алексей Гончаров, получил известност в порноиндустрията с псевдонима Маркъс Дюпри (Markus Dupree), стана победител в тазгодишните награди AVN Awards, наричани "Порно Оскар". Атлетичният красавец грабна цели два оскара и побърза да се похвали на страницата си в Туитър.
препоръчано

Първата награда на Маркъс Дюпри е за "вълнуващ епизод" с колежката му - порнозвездата Абела Дейнджър, а втората - за порносцена с красавицата Адриана Чечек, която също има руски корени.
свързани новини
Порно звезда съди топ цигулар за извращения, той пък я обвинава в изнудване
91379
на 25.07.2016
Според Реп.ру Алексей Гончаров е роден в Санкт Петербург, а кариерата си във филмите за възрастни започва през 2011 година.
Превод: ПИК
Порно звезда със счупена ръка след бой във "В" група (снимки)
140977
на 04.04.2016
Порно актриса разби сърцето на звезда на Манчестър Юнайтед (горещи снимки 18+)
153169
на 06.03.2015


