BG EN

Голям скандал! МОК отне 2 олимпийски титли на топ спортист

Други спортове

Голям скандал! МОК отне 2 олимпийски титли на топ спортист

494511
на 23.11.2016
Голям скандал! МОК отне 2 олимпийски титли на топ спортист
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Скандалите в спорта поради използване на забранени вещества се разрастват. Международният олимпийски комитет отне двата златни олимпийски медала на тежкоатлета от Казахстан Иля Илин заради употреба на допинг. Националният олимпийски комитет на Казахстан е получил официално уведомление от МОК за санкцията. Предстои Международната федерация по вдигане на тежести да вземе решение за какъв период ще бъде дисквалифициран спортистът. Илин е един от най-известните тежкоатлети в света.

препоръчано

Иля е наказан, тъй като в организма му са открити следи от забранени препарати при повторното отваряне на допинг пробите от Игрите в Пекин 2008 и Лондон 2012. Илин стана олимпийски шампион в категория до 94 кг на Игрите в Пекин, а четири години по-късно в Лондон защити отличието. Заради допинга обаче резултатите на състезателя са анулирани. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК