BG EN

Г-н президент, кой ще защити бедните

Лична драма

Г-н президент, кой ще защити бедните

54530
на 31.08.2018
Г-н президент, кой ще защити бедните
Автор:   "Ретро"

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Обръщам се към Президента на републиката г-н Румен Радев.

Г-н Президент, има ли някой, който да защити ниско доходните, все още живеещи в милата ни Родина? Каква е ролята и какво работи КЗП /Комисия за защита на потребителите/?

Всички монополисти се гаврят ежедневно с хората, които трудно оцеляват при непрекъснатата ескалация на цените. Започвайки от хранителните стоки, ток, парно и топла вода, застраховки, данъци, вода, заплащане на частни телевизионни канали за гледане на спортни състезания. Може би единственото удоволствие, което можем да си позволим, защото билетът за един футболен мач от висока класа, е 1/3 от минималната пенсия. Моля Ви, г-н Президент, възложете на КЗП да вземе мерки, или я разформировайте. Ще се обърнем към органи извън страната, които да ни защитават от нашите крадци. Убеден съм, че можете, и е наложително да инициирате Референдум за доходите на управници и политици. Ненормално е съотношение от 1 към 30-40 пъти. Ние сме суверенът и работодатели на всички Вас и ние трябва да определяме доходите Ви! Всичко останало е противонародно.
                                                     
Д. Павлов, данъкоплатец от Плевен

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК