ГОРЕЩО
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Асоциация „Българска книга“ организира „Градски кът за четене“ на 12-ти и 13-ти април в Борисовата градина. Инициативата е в рамките на кампанията „Походът на книгите“, за да предложи на младите хора пространство за четене, игри, кът за споделяне на книги, арт-работилници с илюстратори и срещи с някои от най-обичаните български писатели, които ще прочетат откъси от своите любими детски книжки.
препоръчано
Всички могат да се включат и в благородната акция „Книги за споделяне” на студентите от департамент „Масови комуникации” на НБУ, които ще приемат и даряват детски книжки. Мястото е Борисовата градина, между езерото Ариана и площадката с пързалка „Слончето“ през уикенда.
КТ "Подкрепа" отбелязва 37 години от създаването си
1619
преди 12 минути
Кои изследвания за онкологични заболявания не бива да пропускаме
5469
преди 32 минути


