BG EN

Две деца бяха простреляни само за денонощие в Монтанско (обновена)

Инциденти

Две деца бяха простреляни само за денонощие в Монтанско (обновена)

5622
на 19.02.2014
Две деца бяха простреляни само за денонощие в Монтанско (обновена)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две момчета на 14 и 11 години са били простреляни в Монтанско през изминалото денонощие. Според полицията по-голямото дете е ранено от въздушна пушка, законно притежавана от 59-годишен мъж от Монтана. Инцидентът станал в с.Мърчево.

Мъжът стрелял по детето, защото решил, че влиза в двора на къщата му да краде. На момчето е причинена лека телесна повреда, без опасност за живота. По случая е образувано бързо производство и продължава работа РУП-Монтана.

Другото дете е ранено по-сериозно, то е прехвърлено от Лом в болница в Монтана.

Родителите на детето го завели в болницата, тъй като то се оплакало от болки в гърба. Момчето е прегледано от хирург, който открил рана в горната част на гърба. При направената рентгенова снимка е установен чужд твърд предмет в тялото на малолетния, вдясно от гръбначния стълб.
В РУП-Лом е сформирана оперативна група за разследване на случая. Образувано е досъдебно производство за престъпление по чл.129, ал.1 от НК. В. „Труд” съобщава, че пострадалото дете, заедно с още едно чупело прозорци в ломския квартал „Младеново”. Собствениците на къщи подгонили децата, някои хвърлили по тях и пиратки. От болницата предполагат, че по детето е стреляно с въздушна или малокалибрена пушка.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО) ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК