BG EN

Димитър Николов за смъртта на Джон Лоутън: Бургас ще продължи да пее "Джулай морнинг"

Региони

Димитър Николов за смъртта на Джон Лоутън: Бургас ще продължи да пее "Джулай морнинг"

8578
на 06.07.2021
Димитър Николов за смъртта на Джон Лоутън: Бургас ще продължи да пее Джулай морнинг
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на Бургас Димитър Николов изказа съболезнования за кончината на рок легендата Джон Лоутън:

препоръчано

"Миналата година отлетя Кен Хенсли. Сега разбрах от медиите, че вече го няма и Джон Лоутън.

Аз ще ги помня усмихнати, като на снимката. Бургас ще продължи да пее песента "Джулай морнинг" всяко лято на плажа, така че не искаме и няма да се разделим с тях завинаги. Светъл път!", написа кметът във Фейсбук. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК