ГОРЕЩО
НЕЗАБРАВИМА ВЕЧЕР! Левски с драматичен успех над Кайрат, мечтата за Шампионската лига продължава
РАЗБИ ИМ ОПОРКИТЕ! Делян Добрев с КАТЕГОРИЧНА ПОЗИЦИЯ: Сделката за блока "Хан Тервел" е добра за България, Радев не е дал никакви проценти
ИЗНЕНАДВАЩА РОКАДА: Гълъб Донев смени шеф на важна агенция, назначен само преди месец и половина
Радев поздрави МВР за разкриването на лабораторията за производство на фентанил
Извадиха от нафталина още едно име за кандидат-президент на демократичната общност, но май вече е късно
НАЙ-ВАЖНОТО
Другарите на Христо Иванов се покланят за втори път пред Румен Радев довечера
52614
на 09.07.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Либералнодесните от ДеБъ на Христо Иванов се събират в 18,30 пред президентството след днешната акция на прокуратурата на "Дондуков" 2.
препоръчано
Предвижда се другарите на Иванов да се поклонят за втори път на Румен Радев.
Веднъж вече те му се поклониха миналата есен, покрай протестите срещу кандидатурата на Иван Гешев за главен прокурор.
Евроатлантиците на Христо Иванов застават в железен юмрук зад Радев - президента, който се обяви против американските изтребители F-16 в България и е заподозрян в тесни контакти с руските разузнавателни служли и генерал Решетников от КГБ.


