ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Политика
ЕК: Закриването на спецправосъдието ще влезе в доклада за върховенството на закона
16952
на 19.04.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Закриването на Специализирания съд и Специализираната прокуратура в България ще влязат в годишния доклад на Европейската комисия за върховенството на закона в страните членки, каза говорителката на Еврокомисията Анита Хипер на днешния обеден брифинг.
препоръчано
„Комисията следи всички събития, свързани с върховенството на закона, включително в България. И тези събития ще бъдат отразени в предстоящия доклад, който ще включва и препоръки“, допълни тя.
Решението за закриването на Специализирания наказателен съд, Апелативния специализиран наказателен съд, Специализираната прокуратура и Апелативната специализирана прокуратура бе гласувано окончателно от парламента преди по-малко от седмица.
свързани новини


