ГОРЕЩО
МЪКА: Как ще живеем без кинопремиер?
ГАВРА НА ИЗПРОВОДЯК! Кабинетът "Гюров" прехвърлил 1 300 000 евро от МЗ към БАБХ. Нерде комарите, нерде здравето на хората!
СТУДЕН ДУШ: Кабинетът "Радев" попари Бербатов, министерският пост пак му се изплъзна
Станчо Станев става и.д. председател на ДАНС
ЦИРК ПО БИ ТИ ВИ! Цецка Ризова изнерви Антон Кутев с глупави въпроси. Песента "Охраната на Пеевски" й гръмна в слушалката
ЧАС ПИК
Ердоган и Обама се споразумяха за необходимостта от намаляване на напрежението, след свалянето на руския самолет
5495
на 25.11.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският президент Реджеп Тайип Ердоган и президентът на САЩ Барак Обама във вторник постигнаха съгласие относно необходимостта да се намали напрежението и да се предотврати повторение на подобни инциденти, след като турските сили свалиха руски самолет на сирийската граница заради предполагаемо нарушаване на турското въздушно пространство, съобщи турското президентството, предаде AFP, цитирана от "Фокус".
„Те бяха в съгласие относно значението на деескалацията на напрежението и вземането на мерки за предотвратяване на повторение на подобни инциденти“, гласи изявление на турското президентство след телефонен разговор между двамата лидери.
препоръчано
свързани новини
Обама и Ердоган обещаха да унищожат "Ислямска държава"
37514
на 15.11.2015
МЪКА: Как ще живеем без кинопремиер?
141407
преди 21 минути
ХИ-ХИ С ТАТИ: Васил Терзиев 200 евро ги няма за нищо (ВИДЕО)
41599
преди 3 часа


